گندم ارتباط بیماری مطالعه مبتلا شدن

گندم: ارتباط بیماری مطالعه مبتلا شدن رژیم غذایی مواد غذایی اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار حوادث کلاهبرداران در چنگ پلیس فتا ، کلاهبرداری ۴۰ میلیونی ۳ جوان تهرانی از فروش سوالات امتحان نهایی

رئیس پلیس فتای پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ از دستگیری سه کلاهبردار که با ادعای فروش سئوالات امتحانات نهایی اقدام به کلاهبرداری از دانش‌آموزان کرده بودند، خبر

کلاهبرداری ۴۰ میلیونی ۳ جوان تهرانی از فروش سوالات امتحان نهایی/ کلاهبرداران در چنگ پلیس فتا

عبارات مهم : ایران

رئیس پلیس فتای پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ از دستگیری سه کلاهبردار که با ادعای فروش سئوالات امتحانات نهایی اقدام به کلاهبرداری از دانش آموزان کرده بودند، خبر داد.

ایسنا نوشت:سرهنگ محمدمهدی کاکوان گفت: چند روز قبل پلیس فتا از فعالیت افراد سودجو در اینترنت با ادعای فروش سئوالات امتحانات نهایی باخبر شده است از سوی دیگر آموزش و پرورش نیز از پلیس فتا درخواست پیگیری به عنوان را داشت که بلافاصله با هماهنگی شرکت آموزش و پرورش شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران تحقیقات در این زمینه به وسیله کارگاهان پلیس فتا شروع شد.

رئیس پلیس فتای پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ با اشاره به تحقیقات ماموران در این خصوص افزود: کارآگاهان پلیس فتا در تحقیقات اولیه خود متوجه شدند که این افراد به هیچ عنوان به سووالات امتحانات نهایی دسترسی نداشته بلکه سووالات مربوط به سال های گذشته را که در بازار موجود است به وسیله فتوشاپ و دستکاری در تاریخ امتحان به عنوان سووالات امتحانات نهایی امسال معرفی کرده و از این طریق از دانش آموزان کلاهبرداری کرده اند.

کلاهبرداران در چنگ پلیس فتا ، کلاهبرداری ۴۰ میلیونی ۳ جوان تهرانی از فروش سوالات امتحان نهایی

کاکوان ادامه داد: ماموران از طریق مهندسی معکوس و انجام کارها فنی و تخصصی موفق به ردیابی سه نفر از این کلاهبرداران در اینترنت شده است و محل آنان را در نقاط متفاوت پایتخت کشور عزیزمان ایران شناسایی کردند.

وی گفت: دو نفر از این افراد روز دوشنبه و یک نفر دیگر روز سه شنبه دستگیر و به مقر پلیس فتا انتقال یافته شدند. این افراد فاقد سابقه کیفری بوده و 24، 23 و 21 سال سن داشتند و از این طریق 15، 16 و 9 میلیون تومان کلاهبرداری کرده بودند.

رئیس پلیس فتای پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ از دستگیری سه کلاهبردار که با ادعای فروش سئوالات امتحانات نهایی اقدام به کلاهبرداری از دانش‌آموزان کرده بودند، خبر

به گفته مدیر پلیس فتای پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ این افراد سئوالاتی را که ادعا می کردند سئوالات تخصصی امتحانات نهایی است را هر کدام به مبلغ 180 هزار تومان و سئوالات عمومی را به مبلغ 100 هزار تومان به مالباختگان فروخته و بعد از دریافت وجه تصویری را که ادعا می کردند سئوالات مربوط به امتحانات است جهت متقاضی ارسال می کردند.

وی با اشاره به تشکیل پرونده جهت این افراد خاطرنشان کرد: هر سه متهم به بزه انتصابی اعتراف کرده و بعد از تشکیل پرونده جهت ادامه روند پیگیری به جرم به دادسرا معرفی شدند.

رئیس پلیس فتای پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ با تاکید بر اینکه با پیگیری های آموزش و پرورش مشخص شد که هیچ سوالی از امتحان نهایی لو نرفته و ادعاهای اینچنینی کذب هست، گفت: دانش آموزان و دانشجویان باید هوشیار باشند و بدانند افراد سودجو در ایام امتحانات و ایام کنکور به بهانه های متفاوت قصد کلاهبرداری از آنان را دارند که یکی از بهانه های آنان فروش سئوالات مهم است ولی این سوالات به هیچ عنوان سئوالات امتحانی نبوده و تنها باعث از بین رفتن پولشان می شود.

کلاهبرداران در چنگ پلیس فتا ، کلاهبرداری ۴۰ میلیونی ۳ جوان تهرانی از فروش سوالات امتحان نهایی

وی افزود: از سوی دیگر متاسفانه در همین پرونده اخیر دانش آموزانی با این تصور که به سئوالات امتحانات نهایی دست یافتند از درس خواندن منصرف شده است و به گفته خودشان موفق به اخذ نمره قبولی در آزمون ها نشدند از این رو من به دانش آموزان و خانواده هایشان توصیه می کنم که فریب اینگونه تبلیغات را نخورده و حتما از طریق درس خواندن به دنبال اخذ نمره قبولی باشند.

واژه های کلیدی: ایران | امتحانات | کلاهبرداری | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs