گندم ارتباط بیماری مطالعه مبتلا شدن

گندم: ارتباط بیماری مطالعه مبتلا شدن رژیم غذایی مواد غذایی اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات جوابیه تند عباس جدیدی خطاب به رسول خادم

عباس جدیدی در تصویر العمل به بیانات چند وقت اخیر رسول خادم بیانیه تندی را منتشر کرده است.

جوابیه تند عباس جدیدی خطاب به رسول خادم

جوابیه تند عباس جدیدی خطاب به رسول خادم

عبارات مهم : ایران

عباس جدیدی در تصویر العمل به بیانات چند وقت اخیر رسول خادم بیانیه تندی را منتشر کرده است.

به گزارش ایلنا، قهرمان سابق کشتی کشور عزیزمان ایران اینبار رسول خادم را نشانه گرفته و در تصویر العمل به صحبت های او در خصوص عدم رویارویی با نمایندگان رژیم صهیونیستی مدعی شده است که خانواده خادم بیش از هر کسی از این بابت صاحب منفعت شده است هست. این بیانیه در ادامه آمده است.

شهروند سلام:

جوابیه تند عباس جدیدی خطاب به رسول خادم

تاریخ نشان داده که جنگ نرم در تفرقه و جدایی بین اقوام و ملیت ها تاثیر گذار تر از جنگ سخت بوده .پایمردی،همدلی،وحدت وهمفکری مردم و ملت با فرهنگ کشور عزیزمان ایران سربلند این درفش کاویانی را پر غرور و استوارتر از گذشته در برابر بعد لرزه های زمانه مستحکم نموده .

باتوجه به اینکه ۶ سال پیش فدراسیون کشتی در تمام سطوح سنی آزادو فرنگی قهرمان دنیا بود و تحویل آقای رسول خادم شد و با اشاره به این مطلب ،اولین نفری که با کشتی گیر اسرائیلی روبرو نشد آقای امیر خادم برادر رسول خادم در مسابقه های جهانی ۱۹۹۵ آتلانتا بود که در بدو ورود ایشان به کشور عزیزمان ایران با اهدای یک تویوتا آخرین مدل و استقبالی گسترده از ایشان مورد تشویق و تقدیر قرار داده شد ودر این چهل سال گذشته ده ها تن از ورزشکاران ما در رشته های متفاوت ورزشی با این عنوان روبرو بودند با عنایت به اینکه آقای رسول خادم ده سال تمام عضو شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران و عضو منتخب جهت تصدی پست شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران بود که با اختلاف یک رای این پست را به آقای قالیباف واگذار نمود و قبل از ورود ایشان به شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران هم عضو کار گروه حمایتی آقای ناطق نوری در برابر آقای خاتمی در هفتمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بودند که با کم و زیاد آن قریب ۲۰سال در بطن پست ها و فعالیت های سیاسی قرار داشتند و با توجه به سنوات و تجربه ایشان از درک فضاهای سیاسی از این رخدادها درصحنه های بین المللی ورزشی بهتر بود این تدبیر را از همان۶ سال پیش یعنی در ابتدای ورودشان به فدراسیون کشتی مینموندند . که در این بازه زمانی پادزهر این مسئله با همفکری و همدلی به دست می امد. آیا که روبرو نشدن در برابر ورزشکاران اسرائیلی موضوعی نبود که کسی از آن اظهار بی اطلاعی کند .

عباس جدیدی در تصویر العمل به بیانات چند وقت اخیر رسول خادم بیانیه تندی را منتشر کرده است.

و حالا باوضع موجود وکسب نتیجه های به دست آمده از فدراسیون کشتی بنده هم اعتقاد دارم که ایشان را حمایت کنیم تا بتواند مجددا تیم ملی کشتی کشور عزیزمان ایران را به جایگاه واقعی و اولیه ی خودش برگرداند چراکه در این چهل سال گذشته با همدلی و روحیه اوج با همین وضع موجود تیم کشتی ما بارها و بارها قهرمان المپیک، دنیا و آسیا در تمام رده های سنی بوده، و مهم تر از همه تمام تصمیم گیری ها باید بر اساسا منافع ملت و غرور مردم کشور عزیزمان ایران سربلند و جامعه ی ورزش باشد که با تفکر منطقی ،علمی و کارشناسی این امر محقق میگردد.

با تقدیم و احترام عباس جدیدی.

جوابیه تند عباس جدیدی خطاب به رسول خادم

واژه های کلیدی: ایران | عباس جدیدی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs